Tuto hodinu jsme se seznámili a naučili se představit. K procvičení frází „I am“ a „who are you?“ používáme písničku uvedenou na handoutu.
Naučili jsme se základní barvičky a hned jsme nová slovíčka použili při vyplňování handoutu a také při pohybové hře.