Dnes jsme procvičovali slovíčka z minulého týdne a učili se je kombinovat (např. „blue table“ – modrý stůl) a používat ve větách. K procvičení jsme použili pexeso a pohybovou hru. Děti už rozumí a umí v hodině reagovat na věty „Where is …?“ (kde je…?)
Prostřednictvím běžné komunikace rozšiřujeme průběžně pasivní slovní zásobu.