Dnes jsme se začali učit části dne a různé způsoby jak se zdravíme (e.g. „Good morning!“ – „Dobré ráno!“)
Novou látku jsme si procvičili pohybovou hrou na cyklus dne. Jde o postupnou přípravu na aktivity/slovesa, se kterými budeme začínat příští týden.
